Garažo vartai - JUOSTOS MEDŽIO SPALVOS

Europos standartus atitinkantys sekciniai pakeliami vartai tenkina preciziškiausius kliento reikalavimus. Kartu su patikima garažo vartų automatika mes siūlome kokybę ir komfortą. Pučiant vėjui ar lyjant lietui, dieną ar naktį, pėsčiomis ar sėdint automobilyje Jūs atidarysite ir uždarysite garažo vartus vienu mygtuko paspaudimu. 40 mm storio plieninės skardos sekcijos, užpildytos putų poliuretanu, užtikrina optimalią šilumos izoliaciją, yra tvirtos ir ilgaamžės. Reljefinis sekcijos paviršiaus raštas – „medžio“ imitacija. Sekcijos yra su apsauga nuo pirštų prispaudimo. Pagaminti tiksliai pagal individualius išmatavimus sekciniai vartai dera prie juos supančių pastatų, aplinkos bei šeimininko skonio.


Garažo vartų savybės:
- gaminami tiksliai pagal individualius kliento išmatavimus;
- vartų sekcijos gaminamos iš vokiškų 40  mm storio sekcijų, užpildytų putų poliuretanu;
- sekcijos konstrukcija apsaugo pirštus nuo prispaudimo abiejose vartų pusėse;
- vartų konstrukciją sudaryta iš 1,5 mm storio cinkuotų plieninių profilių, sujungtų šaltojo presavimo būdu;
- patvarios spyruoklės;
- ilgaamžiai ratukai su preciziniais guoliais;
- vartų sandarikliai apsaugo patalpas nuo išorinio atmosferos poveikio;
- Sekcinių vartų šiluminis laidumas yra 2 W/(m2K). Sekciniai vartai yra tokie pat „šilti“ kaip ir mediniai, tik nebijo drėgmės ir temperatūros pokyčių.

Patogumas. Sekciniai garažo vartai pasižymi maksimaliu garažo bei lauko erdvės taupymu. Automobilį galima statyti prie pat garažo vartų taip sutaupant iki 60cm garažo vidaus erdvės nei esant standartiniems garažo vartams.

Platus pritaikymas.  Dėka plataus sekcijinių garažo vartų pasirinkimo garaž vartų sistemos gali būti pritaikytos praktiškai bet kurioje garažo patalpoje. Priklausomai nuo esamo garažo išplanavimo pritaikysime optimaliausią pakilimo tipą.

Garantijos ir patikimumas. Sekcijiniai garažo vartai yra patikimi, nes turi EN ISO 9001:2000 kokybės standartą atitinkantį pažymėjimą.

Termoizoliacija.  Sekciniai garažo vartai yra užpildyti 40mm poliuretano putų sluoksniu ir užsandarinti nuo oro skvėrbimosi į vidų. Dėl šios priežasties tai suteikia garažo vartams geriausias šiluminės izoliacijos savybes ir mažiausius šilumos nuostolius.

LABAI GEROS KAINOS. 861009831